35 walay kabootar Pakistan Pigeons

Pakistan 35 walay kan yüksek uçucu güvercinler

35 Walay tarihi 35 Wallay Kabooter
50 yıldan fazla olduğu Wallay 35 Breed. Hikaye 1940 yılında Sialkot şehrinde yaşayan ve Murad adında bir adam, Prens Raja Birleşmiş Hindistan şehir Jamu- Keşmir ile çalışıyor olmasıdır. Anda Prens güvercin çok iyi bir koleksiyonu vardı. Prens Raja ile uzun osilie sonra, Murad güvercin iyi bir çift olur ve memleketi Sialkot götürdü. Bu çiftinden o genç kuşlar dayanıklılık ve rehberlik mükemmel sonuçlar göstermektedir malki.Tezi birkaç nesil yumurtadan ve tabii ki çok güzel. Genç güvercinler tanınmış yetiştiricileri göstermeye başlıyor sonra bir kez Yunus Şah da kasabadan. Sialkot 35 rupi için Murad orijinal çiftini satın alır. Anda, 35 rupi Hindistan Hükümeti bir çalışanı bir bütün maaştır. O zamandan beri Yani, insanlar bu çift 35 Wallay gelen güvercin diyoruz. Wallay / gösterir eğilimleri temsil eder.
Wallay 35 beyaz güvercinler Jonsaray adlandırılan koyu gri kafasına püskürtüldü.
Onlar kanatları ve kuyruğu üzerinde bir veya iki gri tüyleri var. Bir şapka gibi görünüyor karakteristik leke gidin. 35 Wallay en iyi örneklerinin gözbebeği, güneş ışığı geniş bir göğüs ile, siyah vrah.Chovkata iğne ve tırnak gibi çok küçük. Güvercinler olarak bir tekne gibi yandan bakıldığında.
2005 yılına kadar bu cins Yunus Şah sahibi. O 85 yaşında hala hayatta olduğunu ve ona göre orijinal renk ve ayırt edici şekli çok iyi çalışıyor. Yine, hafta sonları birçok kişi bugün seyahat sevdikleri cins satın

 

 
35 walay pigeons pakistani tipplers.35 walay good breed of Pakistan.
lahore pigeons(kabootar) 35 walay.pigeons information.Champion Pakistani Pigeon pakistani breeder.  High flying pigeons

4 Kasım 2015 12:30

6 total views, 0 today