Güvercinler için Diyatomlu toprak

Diyatomlu toprak pire ve kenelerden kurtulmanın en güvenli yoludur. Parazitler için ölümcül olsa da, insanlar ve evcil hayvanlar için zararsızdır.

Bu özel ürün kümes hayvanları (Güvercin,tavuk,horoz,hindi vs) için daha ince ve fazla öğütülmüştür. Fark içeriğinde değil, öğütülme şeklindendir.Bu nedenle rahatlıkla kullanılabilir.

Diatomik toprak çok etkili bir doğal insektisittir.Diatomik topraklamanın insektisidal kalitesi, diatomun keskin kenarlarından kaynaklanır. Bu, dehidrasyona (susuz kalması) neden olarak böcekleri ortadan kaldırır.

Diatomik topraktamamen kimyasal / fiziksel olmayan bir şekilde çalışır, kimyasal değildir ve bu nedenle hiçbir kimyasal toksisite ve paraziti yoktur, buna tolerans / bağışıklık kazandırmaz.

72 saat içinde kendisiyle temas eden sinek ve pirelerin % 75’ini öldürdüğü rapor edilmiştir; Diatomik toprak karıncalar, yaprak bitleri, pire böcekleri, pire, kulak izleri, ekmek böcekleri, mange akarları, sinekler, keneler, sümüklü böcekler, ev tozu akarları ve hamamböceği vb. haşereleri ortadan kaldırmak için mükemmeldir. Ortalama parçacık boyutu 12 µm’nin altında (gıda sınıfı) Düşük riskli ve çevre dostu bir üründür.

Hızlı ve etkili kullanımı ile her yerde Diatomik toprağı kullanabilirsiniz.