Bilgilendirme

Bilgilendirme
kusbaz.net kesinlikle canlı hayvan satışı yapmamaktadır. Aracılık ve komisyonculuk yapmamaktadır. kusbaz.net Uluslararası İnternet yayın kurallarına %100 uygun bir yayın politikası izlemektedir. Yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri’nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Yönetmeliğe tabi satış yerlerinde iki aylıktan küçük ve aşısı yapılmamış kedi ve köpek yavrusu satılamaz. GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Yönetmelik Uygulama Talimatını resmi sayfasından görebilirsiniz. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ücretsiz üye olunan, site formatına uygun herkesin ilanlarını sergileyebildiği ücretsiz bir ilan platformudur. Alışveriş yapacağınız ilan sahiplerine mutlaka yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.

Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık köpek ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezi. Sitemizde yasaklı ırkların satış ilanlarına izin vermiyoruz. Yasaklı ırklar T.C kanunlarının izin verdiği çerçevesinde karar alınmış yaşam alanları içinde sahipleri aracılığı ile ücretsiz sahiplendirme yapılabilinir.

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kusbaz.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.